Usprawniamy cały proces logistyczny Twojej firmy

MBE to idealny partner w całym łańcuchu logistycznym – przede wszystkim z zakresu logistyki magazynowej i dystrybucyjnej. A bez ogródek: magazynowanie, kompletowanie zamówień i pakowanie i wysyłka towarów jest częścią Twojej działalności, ale wolisz skoncentrować się na innych aktywnościach związanych z Twoim biznesem a tą część przekazać innym? Jesteś w dobrym miejscu.

Odbieramy Twoje towary, magazynujemy je w naszym Centrum, kompletujemy zamówienia, pakujemy i wysyłamy do Twoich, dbając również o zwroty i reklamacje. Możesz na nas liczyć bez względu na to czy potrzebujesz krótkoterminowego magazynu czy raczej partnera logistycznego na dłuższą metę.

Logistyka e-commerce

Logistyką e-commerce zajmujemy się od wielu lat i posiadamy w jej organizacji duże doświadczenie. Pomagamy budować silną i godną zaufania markę Twojego sklepu internetowego. Wysyłamy towar na czas, który jest prawidłowo skompletowany i spakowany, powiększamy grono Twoich zadowolonych klientów. Automatyzacja pracy magazynu pozwala realizować wiele zleceń w jednej ścieżce.

O dokładną ofertę prosimy pytać pracownika w naszej placówce MBE w Wołominie.

Zadzwoń do Nas