Ubezpieczenie SafeValue - ubezpieczenie przesyłki

MBE SafeValue jest unikatową usługą MBE, która ubezpiecza rzeczywistą wartość towarów i ich wysyłkę, od momentu odbioru towaru do doręczenia pod wskazany adres dostawy.

MBE SafeValue zapewnia poczucie bezpieczeństwa, zabezpieczając Cię w sytuacjach takich jak uszkodzenie bądź zagubienie przesyłki. Dzięki MBE SafeValue możesz bezpiecznie wysyłać dzieła sztuki, wino, odzież oraz produkty modowe, tekstylia i wyroby skórzane, prototypy, maszyny produkcyjne, produkty high-tech, instrumenty muzyczne i inne cenne przedmioty – zarówno prywatnie, jak i dla Twojej firmy.

Ubezpieczenie obejmuje wartość samego produktu, ale także kosztów jego pakowania i wysyłki!

Przezorny zawsze ubezpieczony

Skorzystaj z  MBE SafeValue, gdy wysyłasz towary o wysokiej wartości pieniężnej lub sentymentalnej czy emocjonalnej. W przypadku utraty lub uszkodzenia nie tylko zostanie Ci zwrócona podstawowa wartość towaru, ale również uwzględnione zostaną koszty wysyłki i pakowania poniesione w Centrum MBE.

MBE SafeValue obejmuje szeroki zakres produktów. Polecamy to rozwiązanie szczególnie jeśli np. chcesz wysłać produkty high-tech, dzieła sztuki lub instrumenty muzyczne. Dzięki MBE SafeValue chronimy również stare, wartościowe książki, szlachetną biżuterię czy szykowną modę designerską. Również maszyny produkcyjne i prototypy są u nas w bezpiecznych rękach.

MBE SafeValue ubezpiecza również cenne towary z zagranicy. Czekasz na wartościową dostawę z zagranicy i chcesz mieć spokojną głowę? W razie potrzeby MBE przejmie wszystkie formalności związane z importem towarów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za cały proces: zorganizujemy odbiór towaru od nadawcy i zadbamy o jego bezpieczną dostawę do dowolnego miejsca w Polsce.

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a nasi pracownicy, dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i z wykorzystaniem dedykowanego i unikatowego rozwiązania MBE SafeValue dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twoich przesyłek.

Zadzwoń do Nas