Odprawa celna dokonywana jest przez MBE

Zanim wyślemy Twoją przesyłkę za granicę przygotujemy odpowiednie dokumenty transportowe i etykiety wysyłkowe. W przypadku wysyłki na terenie całej Europy, w obrębie UE i poza nią, a także wysyłki międzynarodowej, MBE przygotowuje dokumenty przewozowe i doradza w kwestiach celnych. Eksperci Mail Boxes Etc. znają przepisy importowe i eksportowe obowiązujące w poszczególnych krajach jak własną kieszeń. Współpracując z MBE możesz zapomnieć o problemach z cłem i eksportem. Międzynarodowy import towarów jest również częścią działalności MBE. Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania dla dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Od odbioru po odprawę celną i dokumentację importową – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kraje spoza listy wyceniane są indywidualnie.

MBE SafeValue

MBE SafeValue to unikalne rozwiązanie pakowania, wysyłki oraz ubezpieczenia, które zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony przed uszkodzeniami lub utratą towarów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich.

Przesyłki izotermiczne

Kluczowym zagadnieniem w transporcie i logistyce jest utrzymywanie w chłodzie tych produktów, które tego wymagają, jak owoce, mrożonki, kwiaty czy leki. Pracownicy MBE zaproponują najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania, dostosowane do odległości, warunków atmosferycznych i tego, jakie temperatury i metody przewozu są potrzebne w przypadku Twoich produktów.

Wysyłki bagażu i sprzętu sportowego

Dzięki usłudze wysyłki bagażu i sprzętu MBE możesz odebrać swój bagaż bezpośrednio w miejscu przeznaczenia, bez obaw i zmartwień. Ciesz się podróżą bez ciężarów. Z MBE podróżujesz spokojnie!

Transport paletowy

Jeśli chcesz przewozić większe ilości produktów, możesz skorzystać z transportu paletowego, który oferuje MBE. Tą usługą zajmują się specjaliści w dziedzinie zabezpieczania towarów oraz zarządzania przewozem paletowym i procesem magazynowania.

Wysyłka wina

Podczas wakacji udało Ci się znaleźć najlepsze wino na świecie? Kup zapas i wyślij je z MBE. Nie ma znaczenia, czy jesteś w Toskanii, Kalifornii czy RPA. Wino dotrze bezpiecznie do celu.

MBE Import

Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania w zakresie importu dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Skorzystaj z kompetentnej usługi – wystarczy jeden telefon, a MBE zajmie się wszystkim, od odbioru do odprawy celnej.

O dokładną ofertę prosimy pytać pracownika w naszej placówce MBE w Wołominie.

Zadzwoń do Nas