Pieczątki serii Printer

Niezawodna seria pieczątek Printer to: podpisówki, firmówki, datowniki oraz seria nietypowych kształtów – okrągłe, kwadratowe, owalne, prostokątne oraz jedyne w Polsce pieczątki trójkątne.

Pieczątki serii Printer IQ

Dzięki łatwej personalizacji są nośnikiem reklamowym, idealnie dostosowanym do wizerunku firmy. Printer IQ posiada liczne patenty, w tym dobrze dopasowaną zatyczkę chroniącą przed zabrudzeniami i wyjątkowy design.

Pieczątki do odzieży COLOP

Pozwala oznaczyć odzież dziecka imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu lub mailem. Dzięki niej zgubione rzeczy szybko trafiają do swojego właściciela. Zawierają trwały tusz, odporny na zmywanie.

Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Pieczątka Protect Kids – chroń tych, których kochasz najbardziej

Pieczątki Printer Compact i Kolory Świata

Linia pieczątek wyposażonych w dużą zatyczkę, idealnie dopasowaną do powierzchni automatu. Dostępna w sześciu rozmiarach oraz siedmiu atrakcyjnych kolorach obudowy.

Pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban

Pieczątki wyposażone w trwałą ochronę Microban, zapobiegającą namnażaniu się ustrojów chorobotwórczych, chroniącą użytkowników, szczególnie narażonych na wzmożone działanie szkodliwych bakterii.

Pieczątki ekologiczne serii Green Line

Linia produktów, która powstała na bazie tworzywa odzyskanego podczas procesu recyclingu – 80% materiałów to tworzywa odzyskane. Seria podkreśla pro-ekologiczną politykę producenta.

Pieczątki szkieletowe - datowniki, numeratory i pieczątki z treścią

Datowniki, numeratory i pieczątki z treścią o bardzo mocnej konstrukcji wykonanej z tworzywa i metalu. Trwała obudowa zapewnia niezawodną pracę nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Pieczątki kieszonkowe

Lekkie, przenośne i funkcjonalne pieczątki osobiste – doskonałe dla osób mobilnych i dynamicznych, zmieszczą się praktycznie w każdej kieszeni. Idealnie nadają się do pracy poza biurem.

Długopisy i pióra z pieczątką HERI

Połączenie długopisu lub pióra z pieczątką oraz końcówką do smartfonów. Trzy funkcje w jednej oprawie. Bardzo praktyczne i eleganckie. Doskonałe na prezent.

Pieczątki flashowe EOS

Seria innowacyjnych pieczątek wykonywanych w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać wyraźną, precyzyjną i czytelną treść odbicia w bardzo krótkim czasie. Linia obejmuje zróżnicowaną gamę kształtów i formatów.

Automatyczne Stemple Metalowe Horray

Drukarenki to pieczątki z zestawem czcionek do samodzielnego składania treści przez użytkownika. Pieczątki z hasłem zawierają najczęściej używane w biurach zwroty, dzięki czemu ułatwiają pracę.

Drukarenki, pieczątki z hasłem i pieczątki do ochrony danych

Seria innowacyjnych pieczątek wykonywanych w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać wyraźną, precyzyjną i czytelną treść odbicia w bardzo krótkim czasie. Linia obejmuje zróżnicowaną gamę kształtów i formatów.

Poduszki do pieczątek samotuszujących

Precyzyjnie nasączane, oryginalne poduszki zastępcze dostępne w pięciu kolorach oraz w wersji blanco. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów pieczątek samotuszujących COLOP.

Stemple ręczne, referentka i lak oraz metalowe kołyski

Tradycyjne stemple stosowane z odrębną poduszką tuszującą. Datowniki i numeratory taśmowe dostępne w wielu konfiguracjach, pieczątki drewniane i uchwyty plastikowe.

Suche stemple, urządzenie do tłoczenia pieczęci i akcesoria

Okrągłe i prostokątne suche stemple oraz akcesoria. Tworzą bardzo trwałą i jednocześnie subtelną, elegancką pieczęć tłoczoną. Podkreślają rangę dokumentów i zaproszeń.

Materiały do produkcji pieczątek różnymi technologiami

Kompatybilne materiały do produkcji pieczątek polimerowych, doskonałej jakości guma stemplarska dostępna w kilku opcjach oraz pełna gama materiałów do produkcji pieczątek flaszowych.